בלוג פרפרים

הכר את הלקוח – בלוג פרפרים

נעים להכיר – שמי דפנה ביסמוט מנהלת עסק במיסטיקה פרפרים המרחב הרוחני וכן מכללה ללימודים רוחניים צומת רוחניות שעוסקת בהדרכת מקצועות המיסטיקה.

לאחרונה בעזרתו והדרכתו של דן יישמנו תוכנית מסיבית לקידום 2 האתרים שלנו שכללו מחקר מילות מפתח, שיפור דפים שגויים באתר, שיכתוב חלק מדפי האתר לצורך קידום אורגני וכן קידום ממומן בהתאם.

אולם לפני שאפרט את מה שעשינו לצורך קידום האתרים אשמח להציג את עצמי:

אני מתקשרת, מדריכה רוחנית ומטפלת הוליסטית רב-תחומית בעלת ניסיון עשיר בטיפולים הוליסטיים, בהם הילינג, תקשור, שחזור גלגולים, דמיון מודרך, חשיבה חיובית, מודעות עצמית, אנרגיות, קריסטלים. 

בשיטות הנ”ל ואחרות שפיתחתי אני נעזרת לצורך איזון אנרגטי, שחרור לחצים וחסמים, הדרכה לשינוי הווה ועתיד של המטופל.  מעניקה כלים להעצמה אישית בשילוב ליווי אישי וצמוד לאפשר פיתוח כלים ויכולות עצמאיים להמשך דרכם של המטופלים. 

במהלך הזמן הבנתי שהלימוד הרוחני הוא מימוש הייעוד הנשמתי של כל תלמיד, והדרך להגשמתו היא באמצעות קבלת הכלים הרוחניים , הרחבת התובנה הנוכחית ובהתחברות לנשמה המובילה של כל תלמיד. 

לכן הקמתי את המכללה ללימודים רוחניים צומת רוחניות – מכללת בוטיק ללימודים רוחניים. מכללת צומת רוחניות היא מרחב ידע רוחני ייחודי עם מוניטין ומתמחה בהכשרה רוחנית רוחבית ומגוונת של מתקשרים ומטפלים בהילינג, בשחזור גלגולים וקריסטלים, וכן בלימודי העשרה שונים כגון חלומות, דמיון מודרך, זימון זוגיות, חשיבה חיובית ומודעות עצמית. 

המוטו שלנו: ללמד את החומר בצורה אישית ולייצר הבדל ושוני משמעותי בחומר הנלמד במכללה ובכך לייצר ערך רוחני רב לתלמידים.

אז כפי שציינתי בתקופת הקורונה היקף העבודה ירד ועברנו לטיפולים מרחקו בשיטת הזום האנרגטי – השיטה מפורטת באתר שלנו.

במקביל בצענו מעקב צמוד בכלים ל-SEO בבלוג ובאתר פרפרים שאנחנו מזהים דפים שגוים ובעיות באתרים. כמו כן בעקבות מחקר מילות חיפשו שעשינו שפרנו את ביצועי המודעות הממונות שלנו בגוגל.

מאחר שהאתרים מלאים בתוכן רב הפעלנו גם את גוגל חיפוש דינמי ליצר מודעות דינמיות.
שפרנו חלק גדול מהמאמרים על מנת להתאים אותם לקידום SEO

 

בברכה דפנה ביסמוט

מטפלת הוליסטית ומדריכה רוחנית.

אהבתם? שתפו

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp