הדפסת חולצה לעסק

שיווק העסק באמצעות חולצה

חולצה מודפסת לעסק משפרת את הנראות של העסק שלכם ומוסיפה לפרסום שלכם. נקודה.

תחשבו על מצב שבו הייתם נכנסים לחנות סלולר לדוגמה וכל אחד מהעובדים לבוש איך שהוא רוצה. איך זה ירגיש לכם? אני כבר יכול להגיד לכם שזה יראה מוזר מאוד. או שמסעדות מסוימות שהמלצרים לובשים כולם חולצה שחורה בלבד, בלי מיתוג העסק וכך קשה להבדיל בין לקוח שלובש שחור לבין המלצר שלכם. זה פשוט לא נראה טוב.

עכשיו, אם אתם חברת הייטק המוכרים לשוק הגלובלי ואתם יושבים בישראל, ככל הנראה שאין לכם צורך בחולצה ממותגת לעסק, אך במקרה הזה זה תמיד רצוי ויש לכך יתרונות:

  1. שומר על אחידות.
  2. תורם לפרסום העסק שלכם – העובדים שלכם נוסעים ברכבת, מטיילים ברחוב בדרך לעבודה.
  3. מונע מהעובדים שלכם את ההתלבטות בבוקר בנושא הלבוש.
  4. תורם למקצועיות במידה ומגיע לקוח או משקיע פוטנציאלי.

ישנן מגוון רחב של חנויות או אתרי אינטרנט העוסקים בהדפסת חולצות לעסקים על מגוון סוגי חולצות: מכופתרות, פולו, טי שרטים, חולצות דריי פיט ועוד.

יצירת ביגוד אחיד לכל עובדי החברה

אם החלטתם לעשות את הצעד ולהדפיס חולצות לכל עובדי החברה, מומלץ לבחור בבגדים איכותיים במיוחד – בכל זאת, אתם רוצים שהעובדים שלכם ירגישו בנוח שהם לובשים את החולצה ותורמים לשיווק העסק שלכם.

חשוב מאוד גם להתאים את החולצה לסוג העסק שלכם – חולצות מכופתרות למוקדי שירות, מנהלים ובכירים בארגון, חברות הייטק וכדומה, בעוד שחולצות פולו יכולים להתאים לעובדי ייצור, מוסכניקים, טכנאים וכל נותני השירות, חולצות דריי פיט כמתנה לעובדים וחלוקה בערבי חברה וגיבוש בעלי אופי ספורטיבי, חולצות טי שרט לנותני שירות הכוללים עבודה פיסית וכדומה.

איפה מומלץ להדפיס חולצה לעסק?

כפי שציינו, כמות החנויות והאתרים המציעים הדפסה על חולצות היא גדולה ולכן מומלץ ללכת עם ההמלצות והביקורות האינטרנט.

כמובן, שאם יש לכם מכרים שהדפיסו חולצה וסיפרו לכם על השירות המצויין שקיבלו זה מעולה, אך במידה ולא, תוכלו למצוא המלצות וביקורות רבות ברחבי האינטרנט – פייסבוק, גוגל, אתרי המלצות וכדומה.

בדקו אודות החברה, כמה זמן קיימת, האם הממליצים אמינים וכדומה.

חשוב מאוד להבין שמאוד קל לכתוב ביקורת רעה על עסק ולאו דווקא ביקורות טובות ולכן יש לבדוק את כמות הביקורות השליליות, שכן, אם יש מעט כאלה כנראה שהמצב הוא מעולה.

לאיזה מצבים נהוג להדפיס חולצה?

עבודה שוטפת

חולצות לעבודה השוטפת בעסק – כפי שציינו למעלה יש להתאים את סוג החולצה לסוג ואופי העבודה

ימי ספורט וערבי גיבוש

במקרים כאלה חולצות דרייפיט עשו את העבודה בצורה מעולה, כמובן לא לשכוח לצרף את לוגו העסק שלכם וניתן לשלב גם כיתוב כגון חזון החברה, סלוגן או מסר שאתם רוצים להעביר גם לעובדים וגם ללקוחות הפוטנציאלים שלכם.

אירועים וכנסים

נכון שבתקופת הקורונה כמות הכנסים ירדה משמעותית, אבל תקופה זו עוד תחזור ובענק. אירועים וכנסים זה מקום מצוין לשווק את העסק שלכם וליצור מראה יוקרתי ומקצועי.

בהצלחה.

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp