טיפים לשיפור מהירות באתר שלך

ניתן לשפר את המהירות של האתר שלך על ידי אופטימיזצית קוד האתר. יאהו מעריכה ש-80% מזמן הטעינה של אתר אינטרנט מושקע בהורדת רכיבים שונים. כל רכיב משתמש בבקשת HTTP מסוימת, וככל שיהיו יותר רכיבים בעמוד, זה ייקח יותר זמן. כדי לשפר את המהירות של האתר שלך, לסמן אותו ולהפחית בקשות HTTP. לאחר מכן, השתמש בשיטות הטובות ביותר לעיצוב אתרים כדי להבטיח שכל עמוד יעמיס במהירות.

לייעל את התמונות שלך

תמונות יכולות להיות גדולות מדי ולהאט את האתר שלך. דחיסה ושינוי גודל יכולים להפחית את גודל הקובץ ולהאיץ את האתר שלך. יש לשמור על מסמך האצ “ל קצר בכף הרגל ובכף הרגל. תחומים אלה חשובים משום שהדפדפנים צריכים לטעון תסריטים וגיליונות סגנון לפני שהם יוצרים את הדף. אתה יכול להשתמש בכלים כמו CSS3-Optimizer כדי לייעל תמונות.

בעלי אתרים רבים לא רוצים שהתמונות הגדולות שלהם יצומצמו על ידי HTML. תמונות גדולות יכולות להשפיע לרעה על זמני הטעינה. לשפר את מהירות הדף שלך, לייעל את התמונות שלך. ישנן דרכים רבות לייעל את התמונות שלך בהתאם לגודלן. באמצעות כלים כמו Imagemizizer או Optimizer, באפשרותך להשתמש בטכניקות הבאות כדי להגדיל את גודל התמונה ואת מהירותה.

באפשרותך להפחית את גודל הקובץ על ידי שינוי גודל תמונות או שילוב של דחיסת תמונה ושינוי גודל. אתה יכול גם להשתמש בכלי 8-18 כדי לייעל את התמונות שלך כדי להפחית את גודלן, להאיץ את האתר שלך, ולהגדיל את מהירות הדף. אורחיך יתרשמו מהתוצאות ויעריכו את המאמצים שאתה משקיע כדי לייעל אותם. ‏ האתר שלך יהיה יותר מגיב ברגע שאתה לייעל את התמונות.

תוספים

תוספים יכולים להאט את האתר שלך. באפשרותך לשפר את מהירות האתר שלך על ידי מחיקת וניתוק תוספים מיותרים. תוספים אלה עלולים גם לגרום לשגיאות המזיקות לסאו. אתה צריך לשקול הסרתם. כמו כן, להבטיח כי התוכן שלך הוא אופטימלי להימצא על ידי מנועי חיפוש. בדרך זו, המבקרים שלך יהיה חוויה טובה יותר כאשר הם מבקרים באתר האינטרנט שלך.

תוסף יאפשר לאתר שלך לבצע בדיקות מהירות. ואז, אתה יכול לראות אילו תוספים מאטים את האתר שלך. זה רעיון טוב אם תוסף יכול לבצע את כל המשימות שאתה צריך. אם אין לכם ניסיון בבדיקת ביצועים, הכלי הזה הוא הבחירה הטובה ביותר. זה ייתן לכם תמונה ברורה של ההשפעה שיש לכל תוסף באתר שלכם.

התקנת תוסף המאפשר לך לבדוק תוספים ותכונות שונות באתר שלך. תוסף הוא כלי שימושי מאוד לבדיקת תוספים לפני שמחליטים באיזה להשתמש. זה גם יראה לך אילו תוספים מאטים את האתר שלך. התקן אותו אם יש לך הרבה תקעים. זה רעיון טוב להשוות את כולם ולבחור את האחד שמתאים לצרכים שלך. באפשרותך לבחור את ההגדרות היעילות ביותר כאשר אתה מיישם אותן.

כלי המפתחים של גוגל

משתמשי Google Chrome יכולים לגשת לכלי המפתחים. כלי זה יציג את בקשות HTTP לאתר האינטרנט שלך. אתה צריך למצוא קבצים מיותרים ולמזג אותם כדי להפוך אותם לקטנים יותר. זה ישפר את מהירות האתר שלך. יש גם תוספים שיכולים לעזור לאתר שלך לטעון מהר יותר. תוספים אלה מועילים לאתרים המשתמשים ב ־ PHP כדי לייעל את הקוד. החשוב ביותר של תוספים אלה הוא רשת העברת התוכן. רשת משלוחי התוכן (באנגלית: Content Delivership Network) היא רשת המורכבת משרתים הפועלים יחד כדי להגדיל את מהירות הביצועים של האתר.

למהירות יכולה להיות השפעה על שיעורי המרה, התקדמות משפך ושילוב לקוחות. כתוצאה מכך, ככל שהאתר שלך מהיר יותר, כך הסיכוי שהוא יהיה פופולרי יותר. לדוגמה, אנשים בעלי חיבור אינטרנט איטי אינם טורחים אפילו להביט באתר שלך. אם אתה יכול לשפר את מהירות האתר שלך, זה יהיה יותר נגיש לקהל היעד שלך ויגביר את המרות. אז אל תתעלם מזה אם זה מאט אותך.

תוכן עניינים

אהבתם? שתפו

להתחלת שיחה
💬 איך אפשר לעזור לך?
היי 👋
זה דן מחברת Webby.
איך אפשר לעזור לך?