פתרונות מחשוב לעסק

4 פתרונות מחשוב לעסקים שכדאי לכם להכיר

ניהול עסק הוא לא דבר פשוט. במיוחד שאנחנו מדברים על עסקים גדולים, עם מערך מחשוב מתקדם, כמות עובדים גדולה, מספר רק של פרוייקטים ועוד…

בדיוק בשביל זה החלטנו לתת לכם 4 טיפים לשירותים אשר יסייעו לכם בניהול העסק בצורה קלה ונוחה יותר.

חשוב לציין ששירותים אלה אינם באים להחליף חברת המספקת פתרונות מחשוב לעסקים אשר תסייע לכם בניהול שוטף ותקין, אבטחת מידע וכדומה.

אז בואו נתחיל…

דיווח בקרת כניסה ויציאה

ניהול עובדים ומעקב אחרי שעות העבודה שלהם יכול להיות הרבה יותר פשוט. כיום ישנם אפליקציות ומכשירים אשר על העובד “להחתים” כניסה ויציאה בכל פעם שמתחיל או מסיים את עבודתו.

דיווחים אלה גם מסייעים למנהל הישיר שלהם להבין את היקף התפוקה החודשי וגם מסייעים למערך הנהלת החשבונות לחשב בצורה קלה ופשוטה יותר את שכר העובד באותו חודש.

הדיווחים מגיעים בצורה מסודרת עם שעות העבודה של אותו עובד והשעות הנוספות שביצע במהלך החודש.

פשוט, לא?

ניהול משימות

כאשר מספר עובדים משתפים פעולה ביחד על אותו הפרוייקט יכול להיות חוסר סדר וארגון בתהליך. על מנת לפשט זאת, ישנם מספר כלים אשר מטרתם לסייע בניהול המשימות של אותו העובד.

כלים אלה מסייעים לכם לעקוב באיזה שלב נמצא כל פרוייקט, מי מטפל באיזה באיזה פעולה, ומשך הזמן עליו עבד עובד מסויים.

כל אלה יסייעו לכם להיות במעקב תמידי עם אפשרות לשפר את הליך ניהול המשימות שלכם לאורך הזמן באמצעות דוחות המופקים מכלים אלה.

שיתוף קבצים

אין צורך להסתובב עם דיסק און קי בכיס. ישנם ממשקים לשיתוף קבצים נוחים ופשוטים אשר יסייעו לכם להעביר קבצים בין קבוצת עובדים אשר משותפת ביחד לאותה התיקיה בצורה קלה, מהירה ונוחה. שיתוף קבצים מאשר העלאת קבצים לסיפריה משותפת (אשר יושבת ממש כמו תיקייה רגילה על שולחן העבודה), שממנה יוכלו כל חברי הקבוצה לערוך, לשמור על המחשב ולבצע פעולות נוספות.

מייל

מייל הוא כלי התקשורת המקובל ביותר בקרב עסקים גם בשנת 2020.

כאשר המייל שלכם מושבת, כל העסק כמעט מושבת. אין תקשורת בין לקוחות, ייתכן ותפסידו מיילים חשובים, התקשורת בין העובדים בחברה עלולה להפגע וכו’.

נוסף לכך, מאוד חשוב שהמייל שלכם יהיה מאובטח, אחרת תיחשפו לפירצות אבטחה שעלולות להשבית את מערך המחשוב בעסק שלכם, לחשוף מידע רגיש בפני האקרים וליפול למתקפות פישינג כאלה ואחרות.

לכן, חשוב מאוד לבחור ספק מיילים מקצועי, איכותי, מאובטח ונוח לשימוש ברמת ממשק המשתמש שלו (עבור אותם אנשים שלא מעבירים את ניהול המייל שלהם לאאוטלוק או לממשק מיילים כזה או אחר על המחשב).

לסיכום

כלים רבים נמצאים ברחבי האינטרנט ויכולים לסייע לכם בניהול העסק שלכם. כמובן שככל שמערך המחשוב שלכם גדול יותר, מומלץ להיעזר בחברת מחשוב מקצועית שתדע להתאים את כל השירותים והפתרונות שאתם צריכים בהתאם לצרכים שלכם.

בהצלחה 🙂

אהבתם? שתפו

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp