פתרונות מחשוב

5 פתרונות מחשוב לעסקים שכדאי לכם להכיר

אם גם אתם רוצים לייעל את תפקוד העסק שלכם ולהתאים אותו למאה ה- 21, כנראה שאתם צריכים שירותי מחשוב ייעודיים לעסקים. בין אם אתם רק מקימים עסק חדש או מנהלים וותיקים שמעוניינים לקדם את העסק שלכם לעולם הדיגיטלי, הכנו עבורכם כמה פתרונות מחשוב לעסקים שאתם מוכרחים להכיר!

שירותי ענן לעסקים:

שירותי ענן לעסקים הם כנראה הדבר הראשון בו תרצו להשקיע בשירותי המחשוב עבור העסק שלכם. למי מכם שלא מכיר את המושג, "שירותי ענן" הם למעשה שרתי חוץ עצומים, המאפשרים לעסקים לשמור ולגבות עליהם את כלל המידע והקבצים שלהם, וכל זה ללא כל צורך בהחזקת שרתים פרטיים.

שירותי ענן מציעים מספר רב של יתרונות ברורים עבור עסקים, כגון היכולת לגשת לכלל הקבצים שלכם בכל זמן ומכל מקום בו תהיו, היכולת לשתף את המידע והקבצים עם כלל העובדים בעסק, מקום אחסון וגיבוי ענק ועוד שלל פתרונות יצירתיים שיעזרו לעסק שלכם להתייעל ויחסכו לכם לא מעט כסף וכאבי ראש מיותרים.

מחפשים חברה מומלצת המספקת שירותי ענן לעסק? שווה לכם לשמוע מה יש לחברת ERG להציע לכם.

לכניסה לאתר החברה https://www.erg.co.il/

שירותי אבטחת מידע והגנת סייבר:

למרבה הצער, ברחבי האינטרנט אורבות לא מעט סכנות. בכדי שלא יקרה לכם מקרה כמו שקרה לשירביט, אנו ממליצים בחום לדאוג לאבטחת מידע מספקת עבור העסק שלכם. שירותי אבטחת מידע כוללים מגוון פתרונות שיגנו על המידע העסקי שלכם ועל פרטיותכם, כגון הצפנת הקבצים והמיילים שלכם כך שיהיו לא זמינים עבור פורצים, מניעת ניסיונות חדירה ואיתור פרצות אבטחה ושמירת המידע המצטבר בעסק שלכם.

שירותי ניטור ובקרה:

בכדי למנוע בזבוז משאבים וזמן מיותר, שירותי מחשוב עסקיים רבים כוללים גם פתרונות ניטור ובקרה. פתרונות אלו כוללים בין היתר איתור ומניעה של התנהלות לא נכונה ברשת בקרב העובדים שלכם, זיהוי וטיפול במקרים של ניצול יתר ועומס על השרתים והמחשבים של העסק שלכם ועוד מגוון רחב של פתרונות שיתרמו רבות לייעול התפקוד של העסק שלכם.

שירותי תשתית:

אם העסק שלכם כולל מספר רב של מערכות מחשוב ושרתים, שירותי תשתית הינם קריטיים עבור תפקודו התקין של העסק שלכם. פתרונות בתחום התשתית כוללות שדרוג ותחזוקה תדירה של הרשתות, השרתים והמחשבים בעסק, תיקון תקלות וקריסות וכן מגוון שירותי IT מתקדמים.

שירותי תמיכה וחומרה:

במקום לשבור את הראש ולמצוא טכנאי כל פעם שאחד המחשבים בעסק שלכם לא עובד כמו שצריך, תוכלו לקחת שירותי תמיכה וחומרה עבור העסק שלכם, כך שיהיה לכם למעשה טכנאי מחשבים פרטי שמכיר את העסק ויודע איך לטפל בכל בעיה שלא תבוא.

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp