הטיפים החשובים לקידום אורגני

קידום אתרים אורגני הוא הקידום בעל החשיבות הגבוה ביותר מסוגיי הקידום הקיימים, ולמה? מייד נעבור על כל נקודות החשובות שכדאי להכיר ולדעת.

אתם רוצים לקדם את העסק שלכם ולהיות קיימים ברשת הדיגיטלית עליכם להשקיע בקידום האתר שלכם באופן קבוע ולא באופן חד פעמי, זה בעצם עבודה לכל דבר פשוט שהיא בעצם מנהלת בצורה אחרת לחלוטין ממה שאתם חושבים.

איך מתחילים לקדם אורגני?

קידום אורגני בעצם מתחלק לכמה שלבים חשובים שעליהם נפרט מיד:

האופטימזציה

שלב האופטימיזציה לאתר שלכם, ביצוע סריקה מקיפה על האתר ותיקון תקלות שעלולות להפריע לאתר שלכם להיות מוקדם אורגני.

שימוש במערכות לסריקה

ישנם כמה תוכנות העוזרות לסרוק את האתר ומתן תשובות מהירות על תקלות ועל בעיות אופציונאליות לפני קידום האתר שניתן לסדר.

תיקונים באתר

לאחר ביצוע הסריקה ניתן להתחיל לבצע תיקונים בעמודי האתר, בדפי התוכן שלנו ובתפריט האתר שלנו והכנה מקיפה לתשתית הקידום האורגני

הירככיה

להתחיל לבצע סדר בעמודי האתר או הפוסטים  שיהיו בנוים בצורה מסודרת לפי כותרות ודפי אב\קטגוריות וכל זה חשוב לבצע לפני הקידום עצמו.

שלב ביצוע ההיררכיה לקידום אורגני

כאשר אנו מסדרים אתר על פי היררכיה תקינה אנחנו רוצים שכל העמודים שלנו או הפוסטים שלנו יהיו תחת קטגוריה או תחת עמוד אב.

מה זה בעצם אומר? בואו נעשה סדר, בעצם זה כמו משפחה, לכל משפחה יש אבא ולכל אבא יש מספר מסוים של ילדים, האבא אחראי על הילדים וככה נוצר היררכיה משפחתית.

אותו הדבר קורה באתרים, יש לנו עמודים שיכולים להתבטא גם כפוסטים מעליהם יש אב(עמוד אב\קטגוריות) תלוי באיזה דרך תחליטו לבנות את האתר שלכם.

כמובן שכדאי להשתמש בשירותים של חברה לקידום אתרים מקצועית על מנת לקבל תוצאות איכותיות ומהירות.

קידום אורגני – פוסטים איכותיים

מה הכוונה שלנו בפוסטים איכותיים? פוסטים איכותיים זה מתחלק למספר שלבים:

  • איכותי הכתיבה – יש לה המון חשיבות למערכת שלתוכה אנחנו נרצה להפיצם (גוגל) תוכן איכותי נמדד ומקבל ציון חשוב על מנת שהקוראים (הלקוחות) יהיו מרוצים
  • סדר הררכיה בפוסט – סדר ובנייה הם דגשים חשובים לכתיבת מאמר נכון ותקין שיהיה נוח לקרוא אותו, את כתיבת המאמר יש לכתוב בכותרות ברורות ופסקאות מפוסקות עם ניקוד סוף והתחלה ברורים
  • קישורים – בתוך הפוסט אפשר לדבר עם מספר רב של נושאים ודרך הפוסט אפשר להעביר לקוראים שלנו מידע רב דרך קישורים יוצאים למאמרים נוספים בעלי ערך מוסף.

לסיכום

כאשר אנחנו רוצים לבצע קידום אורגני בעצמו זה דורש המון רצינות ועבודה שוטפת על מנת לקבל תוצאות ולראות את השיפור – קיום ישנם המון חברות במשק שיכולות להציע את שירותיהם בקידום אורגני לעסקים\חברות אך יש לבצע סקר מעמיק ובדיקה לפני שניגשים לסיפור קידום אורגני, במידה ותרצו לשמוע קצת יותר על קידום אורגני בגוגל תוכלו להתייעץ עם מונורו דיגיטל ללא עלות וללא התחייבות.

תוכן עניינים

אהבתם? שתפו

להתחלת שיחה
💬 איך אפשר לעזור לך?
היי 👋
זה דן מחברת Webby.
איך אפשר לעזור לך?