להוביל על המתחרים

קידום אורגני

זה לא סוד שקידום אורגני הוא מקור הלידים האיכותיים ביותר לעסק שלך. אם גוגל ממליץ על האתר שלך ומדרג את האתר שלך כאתר סמכותי במילות מפתח מסויימות, אתה בדרך הנכונה להצלחה!

איזה ביטויים כדאי לקדם? איך לשפר את יחס ההמרה באתר? טוב זה כבר עבודה למקצוענים.

קידום ממומן בגוגל
עננים רקע לתמונה

למה קידום אורגני בגוגל?

למה לבחור בנו?

קידום אורגני זו אומנות! למעלה מ-7 שנות ניסיון עמלנו וחקרנו את התחום על בוריו – עברנו מסע שלם עם גוגל לאורך כל השינויים שבוצעו באלגוריתם וזו במטרה להביא את התוצאות הטובות והיעילות ביותר ללקוחות שלנו.

קידום אורגני זה שילוב של ידע טכני, ידע שיווקי, ידע בכתיבת תוכן וידע באסטרטגיית שיווק – את כל אלה רכשנו לאורך השנים.

לכם אנחנו מבטיחים שנבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. אנחנו נהיה ביקורתיים כלפי האתר שלכם, נספק לכם ערך שאנחנו מאמינים שלא תמצאו בשום מקום אחר. אנחנו שקופים בתוצאות שלנו, לא מחייבים אתכם להשאר איתנו אפילו לא לדקה ואנחנו לא מגבילים במילות המפתח שאתם רוצים לקדם.

מה עוד תקבלו?

science

מחקר מילות
מפתח ומתחרים

website setup

אופטימיזציה
ושיפור יחס המרה

typewriter

תוכן איכותי
לאתר שלך

marketing

אופטימיזציה ומיטוב
לקמפיינים

all the data

מעקב המרות
ומדידת הצלחה

והכי חשוב כדי שנוכל להבטיח לך בטחון ושקט נפשי…

הלקוחות
שבחרו בנו

דן סונגו - מומחה שיווק דיגיטלי

דבר המומחה

"עם קידום אורגני איכותי ויעיל, אני מבטיח לך שהעסק שלך יצמח לרמות שלא תיארת. הקידום האורגני הוא המפתח להצלחת הפרסום שלך גם במדיות נוספות.

לרוב בעלי העסקים אין את הידע ואת הזמן להתעסק בקידום האורגני שלהם באופן עצמאי ולכן מומלץ עבורם לקחת שירות של מקדם אתרים או חברת קידום שתספק עבורם את התוצאות.

אני מזמין אותך לשיחה אחד על אחד בה נעבור על האתר שלך ונבין כיצד אפשר לייעל את הקידום האורגני שלו ועל איזה אסטרטגיה אני ממליץ לפני שמתחילים את כל התהליך.

אשמח לענות לכם על כל שאלה ובקשה.
בברכה והצלחה,
דן סונגו"

על תהליך הקידום

הסוד להצלחת הקידום האורגני לעסק שלכם טמון במחקר מתקדם לעסק שלכם המבוסס על מספר גורמים עיקריים:

  1.  מחקר התחום – מה היקף התחרות בתחום. מה מהמתחרים שלכם מקדמים את האתר שלהם בגוגל בו"ז.
  2. מחקר ביטויים – אילו ביטויים נבחר כדי לקדם את האתר שלך? ביטויים עם נפח חיפושים גבוהה ורמת תחרות גבוהה או שנבחר דווקא בביטויים עם נפח חיפושים נמוך יותר ורמת תחרות נמוכה יותר. זה תלוי במספר משתנים שנבחן לאורך המחקר.
  3. מחקר המתחרים – כמות התוכן של המתחרים, עיצוב האתר, סוג התוכן, מספר קישורים חיצוניים, מספר קישורים פנימיים. טוב אנחנו הולכים לחקור עליהם המון וללמוד מהם המון.

חווית המשתמש וכמות התוכן באתר שלכם היא מהותית לאיכות הקידום האורגני שלכם. אנו נבחן את האתר שלכם עם הכלים העומדים לרשותינו במטרה להבין את תקינותו של האתר, את חווית המשתמש בו, את איכות התוכן שלכם את המבנה שלו ועוד מספר רב של פרמטרים שעלולים לסייע לנו בקידום האתר שלכם

החלק העיקרי בתהליך הקידום הוא יכולת למידה מהדוחות ושיפור מקסימלי לאורך תקופת הקידום בכל אחד מהגורמים המשפיעים על תוצאות הקידום שלכם.

תחילה נדאג למשוך כמה שיותר לקוחות לעמודים רלוונטיים בהתאם לביטויים שנבחר, אחר כך נבחן את כמות ההמרות שזו מניב ונפעל לאורך כל תקופת הקידום לשיפור ומיטוב יחס ההמרה באתר שלכם.

מדריכים בנושא
קידום אורגני